"КРИЇВКА"

«Криї́вка» — ресторан-кнайпа у Львові. Відкритий у вересні 2007 р. Заклад оздоблений у вигляді польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14 (Кам'яниця Венеційська). Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля Слава Україні - Героям слава, не назвавши який не можна потрапити всередину та перевірку чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року.

За короткий час заклад став однією з найвідоміших туристичних цікавинок Львова. Лише за січень 2008 р. «Криївку» відвідало понад 80 тисяч людей.

У Криївці назви майже усього меню складаються з оригінальних назв: наприклад, капуста тушкована з квасолею має назву «Гудбай, асвабадітєлі», салат з маринованих грибів, цибулі, горошку тапомідорів має назву «Взяти Чорногору під будцем», недороге місцеве галицьке пиво називається «Зеник».

За матеріалами: uk.wikipedia.orgЛьвів-Криївка

Львів-Криївка

Львів-Криївка Львів-Криївка

Львів-Криївка

Львів-Криївка

Фото: google.com.uaЛьвів-Криївка

Львів-Криївка

Львів-Криївка

Львів-Криївка

Львів

Львів-Криївка

Львів-Криївка

Львів-Криївка

Львів

Львів-Криївка

Львів-Криївка

ЛьвівВихованці клубу побували в "Криївці" 3 серпня 2015 року

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

  • Donaldensup

    2017-09-24 02:45:04

    [url=http://bit.ly/2tUE6Es]Получить заем[/url] [url=http://bit.ly/2tUE6Es][img]http://s41.radikal.ru/i093/1709/70/fbb1a2aa5ab2.gif[/img][/url]...