№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові ............................................ | Рік народження | Роки в клубі ............................................ | Розряд з туризму | Досвід участі у походах |
1 | Андрущенко Андрій Володимирович | 1987 | вересень 2000 - травень 2004 випуск | І | |
2 | Баняс Антоніна | вересень 2000 - травень 2001 | |||
3 | Біляєв Сергій | 1986 | вересень 2000 - 2001 | ||
4 | Волох Анатолій Васильович | 1986 | вересень 2000 - 2002 | ||
5 | Демченко Андрій Олександрович | 1985 | вересень 2000 - 2001 | ІІІ ст. с. | |
6 | Казаннік Олександр Миколайович | 1986 | вересень 2000 - травень 2004 випуск | І | ІІІ ст. с. |
7 | Карпусь Ігор | 1987 | вересень 2000 - 2001 | ІІІ ст. с. | |
8 | Кривуца Юлія Сергіївна | 1986 | вересень 2000 - червень 2002 | ІІІ | ІІІ ст. с. |
9 | Рейка Ігор Іванович | 1986 | вересень 2000 - травень 2004 випуск | І | |
10 | Тунік Світлана | 1987 | вересень 2000 - 2001 | ||
11 | Чиполенко Антоніна | 1986 | вересень 2000 - 2001 | ||
12 | Щульженко Сергій Олексійович | 1986 | вересень 2000 - травень 2004 випуск | І | |
13 | Шитель Юлія | 1986 | березень 2001 - серпень 2001 | ||
14 | Диндар (Ющенко) Елла Станиславівна | 1991 | вересень 2001 - 2004 | ІІІ | ІІІ ст. с. |
15 | Казаннік Андрій Миколайович | 1989 | вересень 2001 - 2005 | ІІ | |
16 | Кривуца Ірина Олександрівна | 1987 | вересень 2001 - липень 2002 | ІІІ | |
17 | Прима Андрій Олегович | 1990 | вересень 2001 - червень 2007 випуск | І | ІІ к. с. |
18 | Приліпко Світлана Василівна | 1989 | лютий 2002 - серпень 2006 | ІІ | ІІІ ст.с |
19 | Сіромолот Андрій Віталійович | 1989 | лютий 2002 - червень 2007 випуск | І | ІІІ ст. с. |
20 | Бурляй Тетяна Володимирівна | 1987 | березень 2002 - 2002 | ||
21 | Гуменна Юлія Андріївна | 1990 | березень 2002 - серпень 2002 | ||
22 | Гутак Роман Вікторович | 1990 | березень 2002 - 2002 | ||
23 | П'ятниця Юлія Григорівна | 1990 | березень 2002 - серпень 2002 | ||
24 | Рофаль Тарас Григорович | 1989 | березень 2002 - травень 2003 | ||
25 | Хвиль Оксана Володимирівна | 1991 | березень 2002 - червень 2007 | ІІ | |
26 | Шульженко Андрій Олексійович | 1992 | березень 2002 - червень2004 | ІІІ | |
27 | Атаманчук Євгеній Олександрович | 1989 | січень 2003 - травень 2005 | ІІІ | ІІІ ст. с. |
28 | Василенко Валерій Григорович | 1989 | січень 2003 - червень 2005 випуск | ІІ | |
29 | Воробей Ірина Володимирівна | 1986 | січень 2003 - травень 2004 випуск | ІІ | |
30 | Момот Юрій Володимирович | 1988 | січень 2003 - листопад 2003 | ||
31 | Примак Ольга Миколаївна | 1986 | січень 2003 - травень 2004 випуск | ІІ | |
32 | Кальченко Сергій Валентинович | 1992 | жовтень 2003 - вересень 2006 | ІІІ | |
33 | Павлова Ірина Миколаївна | 1992 | жовтень 2003 - вересень 2005 | ІІІ | ІІІ ст.с. |
34 | Мітла Марія Вікторівна | 1987 | квітень 2004 - серпень 2005 | ІІІ | І к.с. |
35 | Падалка Андрій Анатолійович | 1991 | жовтень 2004 - вересень 2005 | ІІІ | І к.с. |
36 | Зуб Юлія Миколаївна | 1988 | листопад 2004 - 2005 | ІІ | |
37 | Крипченко Сергій Миколайович | 1989 | листопад 2004 - червень 2007 випуск | І | |
38 | Шокодько Наталія Анатоліївна | 1990 | листопад 2004 - жовтень 2005 | ІІІ | І к.с. |
39 | Бондар Сергій Ігорович | 1991 | грудень 2004 - вересень 2005 | ІІІ | |
40 | Бурляй Ігор Євгенович | 1992 | грудень 2004 - жовтень 2005 | ІІІ | І к.с. |
41 | Гайдай Іван Олексійович | 1993 | грудень 2004 - червень 2005 | ІІІ юн. | |
42 | Кучеря Юлія Анатоліївна | 1993 | грудень 2004 - серпень 2005 | ІІІ | ІІІ ст.с. |
43 | Петрієнко Євген Юрійович | 1992 | грудень 2004 - серпень 2005 | ІІІ | |
44 | Сіромолот Алла Віталіївна | 1992 | грудень 2004 - серпень 2005 | ІІІ | |
45 | Ущаповський Артем Олегович | 1992 | грудень 2004 - жовтень 2005 | ІІІ | І к.с. |
46 | Василенко Юрій Анатолійович | 1990 | жовтень 2005 - червень 2006 | ||
47 | Руденко Марія Сергіївна | 1989 | жовтень 2005 - червень 2006 | ||
48 | Сидоренко Юрій Володимирович | 1989 | жовтень 2005 - червень 2006 | ||
49 | Сліпченко Вікторія Іванівна | 1989 | жовтень 2005 - червень 2006 | ||
50 | Хвиль Юрій Володимирович | 1994 | жовтень 2005 - серпень 2007 | ІІІ | ІІІ ст.с. |
51 | Шолом Євгеній Олександрович | 1994 | жовтень 2005 - серпень 2007 | ІІІ | ІІІ ст.с. |
52 | Шолом Тетяна Сергіївна | 1995 | жовтень 2005 - квітень 2008 | ІІ юн. | |
53 | Гмиря Сергій Володимирович | 1994 | травень 2006 - травень 2008 | ІІ | ІІІ ст.с. |
54 | Збаранська Оксана | травень 2006 - грудень 2006 | |||
55 | Потійко Олександр | травень 2006 - грудень 2006 | |||
56 | Юрченко Ігор Сергійович | 1995 | травень 2006 - серпень 2007 | ІІ юн. | ІІІ ст.с. |
57 | Драченко Олексій Сергійович | 1996 | жовтень 2006 - травень 2012 випуск | ІІ | І к.с. |
58 | Дубчак Владислав Володимирович | 1996 | жовтень 2006 - листопад 2011 | ІІІ | І к.с. |
59 | Покормяк Аліна Юріївна | 1997 | жовтень 2006 - травень 2014 випуск | ІІІ | І к.с. |
60 | Шарко Артем Олександрович | 1996 | жовтень 2006 - січень 2010 | ІІ | І к.с. |
61 | Мінченко Сергій Вікторович | 1996 | листопад 2006 - травень 2012 | ІІ | |
62 | Покормяк Алла Сергіївна | 1995 | листопад 2006 - травень 2010 | ІІІ | І к.с. |
63 | Гусак (Держилова) Юлія В'ячеславівна | 1994 | грудень 2006 - травень 2012 випуск | ІІ | І к.с. |
64 | Козленко Владислава Ігорівна | 1994 | серпень 2007 - квітень 2008 | ІІІ | |
65 | Бойко Анна Геннадіївна | жовтень 2007 - жовтень 2008 | ІІІ | ||
66 | Гмиря Андрій Володимирович | жовтень 2007 - березень 2008 | ІІІ юн. | ||
67 | Даценко Ірина Олександрівна | жовтень 2007 - січень 2009 | ІІІ юн. | ||
68 | Дорожкін Володимир Анатолійович | 1994 | жовтень 2007 - липень 2012 випуск | ІІ | І к.с. |
69 | Макаренко Євгеній Анатолійович | жовтень 2007 - листопад 2008 | ІІІ юн. | ||
70 | Мусіяка Роман Борисович | 1997 | жовтень 2007 - лютий 2011 | ІІІ | І к.с. |
71 | Лисенко Аліна | жовтень 2008 - грудень 2008 | ПВД | ||
72 | Бобошко Артем Віталійович | березень 2009 - 2010 | ІІІ | І к.с. | |
73 | Єфіменко Катерина Ростиславівна | 1998 | березень 2009 - травень 2014 випуск | ІІІ | І к.с. |
74 | Івашура Дмитро Олегович | березень 2009 - 2010 | ІІІ | І к.с. | |
75 | Небрат Ельвіра Володимирівна | 1997 | березень 2009 - січень 2010 | ІІ | |
76 | Рокочий Артем Володимирович | 1996 | березень 2009 - травень 2014 випуск | ІІІ | І к.с. |
77 | Тарасенко Олексій Валерійович | 1997 | березень 2009 - травень 2011 | ІІІ | І к.с. |
78 | Мусіяка Михайло Борисович | травень 2009 - грудень 2009 | |||
79 | Клименко Владислав | жовтень 2010 -лютий 2013 | ІІ юн. | ІІІ ст.с. | |
80 | Клименко В'ячеслав | 1999 | жовтень 2010 - травень 2013 | ІІІ | І к.с. |
81 | Пуць Дмитро | жовтень 2010 - січень 2013 | ІІ юн. | ІІІ ст.с. | |
82 | Носенко Роман Миколайович | 1997 | лютий 2011 - травень 2014 випуск | ІІІ | І к.с. |
83 | Бабенко Яна Володимирівна | 2002 | жовтень 2011 - грудень 2012 | ПВД | |
84 | Буряк Настя Павлівна | 2002 | жовтень 2011 - квітень 2013 | ПВД | |
85 | Гримайло Настя Віталіївна | 2002 | жовтень 2011 - травень 2018 випуск | ІІІ ст.с. | |
86 | Куценко Ірина Юріївна | 2002 | жовтень 2011 - травень 2013 | ІІІ юн. | ПВД |
87 | Передрій Аліна | 2002 | жовтень 2011 - жовтень 2012 | ||
88 | Свистун Валерія Григорівна | 2001 | жовтень 2011 - листопад 2012 | ПВД | |
89 | Гріхно Яна | 2004 | листопад 2011 - жовтень 2012 | ПВД | |
90 | Коржан Сергій Володимирович | 1998 | грудень 2011 - серпень 2012 | ІІІ | І к.с. |
91 | Семенченко Мирослава Олександрівна | 2002 | січень 2012 - листопад 2013 | ІІ ст.с | |
92 | Сидоренко Тетяна Віталіївна | 2002 | вересень 2012 - листопад 2012 лютий 2017 - травень 2018 випуск | ПВД | |
93 | Парубченко Марина Іллівна | 2003 | вересень 2012 - листопад 2012 | ПВД | |
94 | Борсук Іван Олегович | 2004 | жовтень 2012 - січень 2013 | ПВД | |
95 | Мащенко Вікторія Миколаїв | 2003 | жовтень 2012 - квітень 2014 листопад 2017 - травень 2019 випуск | ІІІ юн. | |
96 | Приліпко Владислав Юрійовична | 2003 | жовтень 2012 - квітень 2014, серпень 2014 - листопад 2014, листопад 2017 - травень 2019 випуск | ІІІ | І к.с. |
97 | Тарасенко Максим Юрійович | 2003 | жовтень 2012 - квітень 2014, серпень 2014 - листопад 2014, листопад 2018 - травень 2019 випуск | ІІІ юн. | ІІ ст.с. |
98 | Чичота Руслан Володимирович | 2004 | жовтень 2012 - травень 2019 випуск | ІІІ | І к.с. |
99 | Гріхно Ірина Дмитрівна | 2005 | вересень 2013 - березень 2014 | ||
10 | Овдієнко Володимир Володимирович | 2004 | вересень 2013 - жовтень 2013 | ||
101 | Сисоєва Юлія Олександрівна | 2003 | вересень 2013 - березень 2014 | ||
102 | Телюк Антон Миколайович | 2004 | вересень 2013 - жовтень 2013 | ||
103 | Левун Аліна Миколаївна | 2001 | квітень 2014 - травень 2015 | ІІ ст.с. | |
104 | Мулярчук Любов Володимирівна | 2001 | квітень 2014 - травень 2015 | ІІ ст.с. | |
105 | Гапон Юлія Андріївна | 2002 | квітень 2014 - січень 2015 | ІІ ст.с. | |
106 | Лозицька Тетяна Олександрівна | 2004 | вересень 2014 - травень 2022 випуск | ІІІ | І к.с. |
107 | Легкобит Каріна Олексіївна | 2004 | вересень 2014 - вересень 2015 | ПВД | |
108 | Бохан Анастасія Олександрівна | 2005 | вересень 2014 - листопад 2015 | ІІ ст.с. | |
109 | Небрат Анастасія Ігорівна | 2004 | вересень 2014 -травень 2022 випуск | ІІІ | І к.с. |
110 | Якименко Вікторія Олегівна | 2004 | вересень 2014 - травень 2019 | ІІ ст.с. | |
111 | Івашечко Максим Олександрович | 2008 | вересень 2014 - липень 2023 випуск | І юн. | ІІІ ст.с. |
112 | Чичота Роман Володимирович | 2008 | вересень 2014 -вересень 2021 | І юн. | ІІІ ст.с. |
112 | Тарасенко Андрій Валерійович | 2002 | жовтень 2014 - | ПВД | |
113 | Голенок Лілія | жовтень 2014 - вересень 2015 | ПВД | ||
114 | Балаба Іван Олексійович | 2005 | листопад 2014 - січень 2015 | ПВД | |
Дзюба Сніжана Олександрівна | вересень 2015 - жовтень 2016 | ІІІ ст.с. | |||
Жевнов Нікіта Денисович | 2006 | вересень 2015 - липень 2023 випуск | ІІІ | І к.с. | |
Петрик Тетяна Євгеніївна | 2004 | вересень 2015 - вересень 2018 | ІІІ ст.с. | ||
Ярмоленко Дарина Олександрівна | 2005 | жовтень 2015 - травень 2021 | ІІІ | І к.с. | |
Жевнова Єлизавета Денисівна | 2008 | вересень 2016 - липень 2023 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Дзюба Сніжана | вересень 2016 - жовтень 2016 | І ст.с. | |||
Якименко Валерія Олегівна | 2008 | вересень 2016 - вересень 2019 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Дирявко Денис Олександрович | 2008 | жовтень 2016 - січень 2020 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Карпусь Максим Іванович | 2008 | жовтень 2016 - вересень 2023 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Колісник Максим Володимирович | 2008 | жовтень 2016 - вересень 2023 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Чепелик Максим | 2003 | листопад 2017 - травень 2019 випуск | |||
Сисоєв Дмитро Олексійович | 2006 | жовтень 2018 - липень 2023 випуск | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Рубан Максим Станіславович | 2009 | квітень 2019 - вересень 2023 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Самойленко Валентин Романович | 2008 | квітень 2019 -жовтень 2020 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Бойко Едуард Андрійович | 2006 | квітень 2019 -вересень 2020 | І юн. | ІІІ ст.с. | |
Усик Олександр | |||||
Проценко Микола | |||||
Смолич Анастасія Валентинівна | |||||