2009 рік




29 січня – 6 лютого

Зліт переможців Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Краса і біль України»
Закарпатська область
Іршавський район
с. Осій
Центральний табір туристського активу учнів України


14 лютого

м. Чернігів, ЗНЗ № 14
змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців ПНЗ Центру ДЮТЕ

Команда..................... Особистий результат
43 юн/ 24 дів
Зв’язки В’зання вузлів
74 учасника
Гусак Юлія
Дорожкін Володимир
ІІІ/6 І 28/34
Мінченко Сергій
Драченко Олексій
7/5 ІІ 48/41
Покормяк Аліна
Шарко Артем
4/11 4 67/44
Дубчак Владислав 25 10 54


9 – 13 червня

Туристсько-краєзнавчий зліт серед гуртківців ПНЗ Центру ДЮТЕ
Чернігівський район
с. Количівка
містечко «Юний Турист»

Команда................... Краєзнавство Орієнтування «Смуга перешкод» Особистий результат
40ю/23д
О-К «Смуга перешкод» Туристський побут Загальний залік (17)
Гусак Юлія 13 16 ІІ ІІ ІІ ІІ 7
Дорожкін Володимир 5
Мінченко Сергій 11
Небрат Ельвіра 4
Драченко Олексій 15 15 4 10 ІІІ ІІ 8
Дубчак Владислав 16
Покормяк Алла 6
Шарко Артем ІІІ

15 – 19 червня

Обласні змагання з ТПТ серед учнівської молоді (середня група)
Історико-краєзнавчий гурток ПНЗ Центру ДЮТЕ при туристсько-краєзнавчому клубі «Ніка» Варвинського РБШ
Чернігівський район
с. Количівка
містечко «Юний Турист»

Команда................... Особистий результат 46ю/39д Особисто-командний Зв’язка Командний (зв’язки) Командний Загальний результат (11)
Гусак Юлія 11 7 7(14) 5 7 6
Небрат Ельвіра 29
Мінченко Сергій 21 9(19)
Драченко Олексій 23
Шарко Артем 7 5(19)
Дубчак Владислав 31
Покормяк Алла 25
Дорожкін Володимир Приймав участь в суддівстві змагань

4-13 липня

Зліт переможців Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Краса і біль України»
Закарпатська область
Іршавський район
с. Осій
Центральний табір туристського активу учнів України


21 липня – 4 серпня

Туристська подорож І категорії складності по Українських Карпатах (Горгани) за маршрутом:
курорт Буковель – г. Братківська – пер. Легіонів – г. Велика Сивуля – г. Висока – вдсп. Салатрук – с. Бистриця – курорт Буковель.


17 -21 вересня

Відкрита першість Варвинського району з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді
Варвинський район
с. Григорівщина

Середня група
............................
Турестафета (зв’язки Командна «Смуга перешкод – ІІ» Командна «Смуга перешкод – І» Загальний результат
Перша команда 4 ІІ ІІ ІІ
Драченко Олексій
Мінченко Сергій
Небрат Ельвіра
Шарко Артем
Друга команда 7 7 9 8
Бобошко Артем
Дубчак Владислав
Мусіяка Роман
Покормяк Аліна
Третя команда 10 10 н/у 10 п/к
Івашура Дмитро
Рокочий Артем
Тарасенко Олексій
Гусак Юлія

28-30 жовтня

Обласний зліт переможців обласного туру Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Краса і біль України»
м. Чернігів
Позашкільний навчальний заклад Центр ДЮТЕ

  • Конференція
  • Екскурсія в м. Батурин
  • Екскурсі по м. Чернігову

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi