Особистий результат | О/к смуга перешкод | Командна смуга перешкод-ІІ | Командна смуга перешкод-І | Загальний залік | |
Андрущенко Андрій | 32 | 6 | 5 | ІІІ | 5 |
Казаннік Олександр | 21 | ||||
Куценко Тетяна | 17 | ||||
Примак Ольга | 20 | ||||
Рейка Ігор | 22 | ||||
Шульженко Сергій | 14 | ||||
Воробей Ірина | 13 | ||||
Казаннік Андрій | 30 |
Командна смуга перешкод | Рятувальні роботи | Загальний результат | |
Андрущенко Андрій | ІІ | ІІ | ІІ |
Воробей Ірина | |||
Казаннік Олександр | |||
Примак Ольга | |||
Рейка Ігор | |||
Шульженко Сергій |
Старша група | Особистий результат | Спец. завдання | о/к ТПТ | Командна смуга перешкод | Похід-крос | Загальний залік |
Андрущенко Андрій | ІІ | І | ІІІ | ІІІ | ІІ | ІІ |
Воробей Ірина | 8 | |||||
Казаннік Олександр | 4 | |||||
Остапенко Людмила | 23 | |||||
Примак Ольга | 9 | |||||
Рейка Ігор | 15 | |||||
Федина Марина | 10 | |||||
Шульженко Сергій | І |
Спеціальні завдання | В’язання нош та транспортування потерпілого | В’язання вузлів | Спуск потерпілого | Навісна переправа з самонаведенням | Місце |
ІІ | І | І | ІІ | І |
Конкурсна програма | Емблема змагань | Рекламний проспект | Стежка випробувань | Кращий куліш | ТуТЕМ | Бівак | Місце в конкурсах |
н/у | н/у | 10 | н/у | н/у | ІІ | 10 |
Середня група | Особистий результат | Спец. завдання | о/к ТПТ | Командна смуга перешкод | Похід-крос | Загальний залік |
Атаманчук Євгеній | 26 | 6 | ІІ | ІІ | ІІ | ІІ |
Бойко Наталія | 4 | |||||
Василенко Валерій | 13 | |||||
Казаннік Андрій | 4 | |||||
Приліпко Світлана | 8 | |||||
Прима Андрій | 19 | |||||
Сіромолот Андрій | 11 | |||||
Ющенко Елла | 14 |
Спеціальні завдання | В’язання нош та транспортування потерпілого | В’язання вузлів | Блок етапів: спуск з самонаведенням та переправа по колоді | Місце |
7 | 5 | ІІІ | 6 |
Конкурсна програма | Емблема змагань | Рекламний проспект | Стежка випробувань | Кращий куліш | ТуТЕМ | Бівак | Місце в конкурсах |
н/у | н/у | ІІІ | н/у | н/у | ІІ | 9 |
Творчі майстерні | Туристсько-краєзнавчий маршрут | Конкурсна програма | Загальний залік | |
Андрущенко Андрій | ІІІ | 9 | ||
Атаманчук Євгеній | ||||
Бойко Наталія | ||||
Василенко Валерій | ||||
Казаннік Андрій | ||||
Приліпко Світлана | ||||
Прима Андрій | ||||
Сіромолот Андрій |
м. Бахчисарай - п.м. Чуфут-Кале - Качи-Кальон - с. Велике Садове - п.м. Мангуп-Кале - п.м. Ескі-Кермен -
мон. Челтер - бухта Ласті - г. Ільяс-Кая мис Айя (96 км)
Особистий результат | Зв’язки | Особисто-командна смуга перешкод | Командна смуга перешкод-ІІ | Командна смуга перешкод-І | Місце загальний залік | |
Андрущенко Андрій | ІІІ | ІІ | ІІ | ІІ | ІІ | |
Казаннік Олександр | 7 | 5 | ||||
Приліпко Світлана | 11 | |||||
Шульженко Сергій | ІІ | 4 | ||||
Зуб Юлія | 12 | |||||
Рейка Ігор | 10 | 6 | ||||
Примак Ольга | ІІІ | |||||
Казаннік Андрій | 8 | 11 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Скнар Марія | ||||||
Прима Андрій | 11 | 15 | ||||
Ющенко Елла | 18 | |||||
Сіромолот Андрій | 14 | |||||
Василенко Валерій | 22 | |||||
Момот Юрій | 25 |