2003 рік




ІІІ відкрита зимова першість м. Ічні
з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

м. Ічня, 27 лютого – 2 березня 2003 р.

 Ніка  Ніка

Особистий
результат
О/к смуга перешкод Командна
смуга перешкод-ІІ
Командна
смуга перешкод-І
Загальний
залік
Андрущенко Андрій 32 6 5 ІІІ 5
Казаннік Олександр 21
Куценко Тетяна 17
Примак Ольга 20
Рейка Ігор 22
Шульженко Сергій 14
Воробей Ірина 13
Казаннік Андрій 30

 Ніка  Ніка

 Ніка



Відкрита першість м. Славутича з техніки пішохідного туризму
присвячена пам’яті Героїв Чорнобиля

18-20 квітня 2003 рік

Командна
смуга перешкод
Рятувальні роботи Загальний результат
Андрущенко Андрій ІІ ІІ ІІ
Воробей Ірина
Казаннік Олександр
Примак Ольга
Рейка Ігор
Шульженко Сергій

 Ніка  Ніка  Ніка

 Ніка



Обласні змагання з техніки пішохідного туризму
серед команд учнів навчальних закладів Чернігівщини

о/т «Зміна» смт. Седнів, 13-18 травня 2003 р.

 Ніка  Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка  Ніка

Старша група Особистий
результат
Спец.
завдання
о/к ТПТ Командна
смуга перешкод
Похід-крос Загальний
залік
Андрущенко Андрій ІІ І ІІІ ІІІ ІІ ІІ
Воробей Ірина 8
Казаннік Олександр 4
Остапенко Людмила 23
Примак Ольга 9
Рейка Ігор 15
Федина Марина 10
Шульженко Сергій І
Спеціальні завдання В’язання нош та
транспортування
потерпілого
В’язання вузлів Спуск
потерпілого
Навісна
переправа з
самонаведенням
Місце
ІІ І І ІІ І
Конкурсна програма Емблема
змагань
Рекламний
проспект
Стежка
випробувань
Кращий
куліш
ТуТЕМ Бівак Місце
в конкурсах
н/у н/у 10 н/у н/у ІІ 10

 Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка  Ніка

 Ніка

 Ніка  Ніка

Середня група Особистий
результат
Спец.
завдання
о/к ТПТ Командна
смуга перешкод
Похід-крос Загальний
залік
Атаманчук Євгеній 26 6 ІІ ІІ ІІ ІІ
Бойко Наталія 4
Василенко Валерій 13
Казаннік Андрій 4
Приліпко Світлана 8
Прима Андрій 19
Сіромолот Андрій 11
Ющенко Елла 14
Спеціальні завдання В’язання нош та
транспортування
потерпілого
В’язання вузлів Блок етапів: спуск
з самонаведенням
та переправа
по колоді
Місце
7 5 ІІІ 6
Конкурсна програма Емблема
змагань
Рекламний
проспект
Стежка
випробувань
Кращий
куліш
ТуТЕМ Бівак Місце
в конкурсах
н/у н/у ІІІ н/у н/у ІІ 9

 Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка  Ніка

 Ніка



ІІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців
активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків»

о/т «Зміна» смт. Седнів, 18-21 травня 2003 р.

Творчі майстерні Туристсько-краєзнавчий маршрут Конкурсна програма Загальний залік
Андрущенко Андрій ІІІ 9
Атаманчук Євгеній
Бойко Наталія
Василенко Валерій
Казаннік Андрій
Приліпко Світлана
Прима Андрій
Сіромолот Андрій

 Ніка  Ніка

 Ніка



Пішохідна туристська подорож ІІІ ступеня складності

25 липня - 3 серпня, Печерні міста Криму

м. Бахчисарай - п.м. Чуфут-Кале - Качи-Кальон - с. Велике Садове - п.м. Мангуп-Кале - п.м. Ескі-Кермен -
мон. Челтер - бухта Ласті - г. Ільяс-Кая мис Айя (96 км)



Відкрита першість Варвинського району з ТПТ
серед учнівської молоді

10-14 вересня 2003 рік, с. Григорівщина

Особистий
результат
Зв’язки
Особисто-командна
смуга перешкод
Командна
смуга перешкод-ІІ
Командна
смуга перешкод-І
Місце

загальний залік
Андрущенко Андрій ІІІ ІІ ІІ ІІ ІІ
Казаннік Олександр 7 5
Приліпко Світлана 11
Шульженко Сергій ІІ 4
Зуб Юлія 12
Рейка Ігор 10 6
Примак Ольга ІІІ
Казаннік Андрій 8 11 4 4 4 4
Скнар Марія
Прима Андрій 11 15
Ющенко Елла 18
Сіромолот Андрій 14
Василенко Валерій 22
Момот Юрій 25


Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi