2002 рік



Відкриття музею

15 березня у Варвинський ЗОШ І-ІІІ ст. відкрито краєзнавчий музей, який був оформлений силами турклубівців.

музей у школі №2 музей у школі №2 музей у школі №2



Районний зліт юних туристів

25-28 травня
табір відпочинку "Веселка", ур. Піски, Варвинський район

Програма зльоту була подібна до минулорічного. Наша команда виборала першість і завоювала право представляти район на обласних змаганнях.

Середню групу представляли: Гуменна Юлія, Гутак Роман, Казаннік Андрій, П’ятниця Юлія, Рофаль Тарас, Хвиль Оксана, Шульженко Андрій.

Старшу групу представляли: Андрущенко Андрій, Волох Анатолій, Казаннік Олександр, Кривуца Ірина, Кривуца Юлія, Рейка Ігор, Шульженко Сергій.

Старша команда в загальному заліку посіла І місце і отримала право представляти район на обласних змаганнях, середня група зайняла 4 місце.

В особистому заліку призерами стали: Шульженко Сергій (І місце), Казаннік Олександр (ІІ місце), Андрущенко Андрій (ІІІ місце), Кривуца Ірина (І місце), Кривуца Юлія (ІІІ місце), Казаннік Андрій (ІІ місце)

 Ніка



Обласні змагання з техніки пішохідного туризму
серед команд учнів навчальних закладів Чернігівщини

м. «Юний турист» с. Количівка, 12-16 травня 2002 р.

Старша група Особистий
результат
Спец.
завдання
о/к ТПТ Смуга перешкод
- ІІ
Смуга перешкод
- І
Загальний
залік
Андрущенко Андрій 12 ІІІ ІІ ІІ 6 ІІ
Богомаз Оксана 8
Казаннік Олександр ІІІ
Кривуца Ірина ІІ
Куценко Тетяна 15
Малько Сергій 18
Рейка Ігор 20
Шульженко Сергій 7
За середню групу виступав
Казаннік Андрій 8
Конкурсна програма Емблема
змагань
Ажіотаж Вікторина Пісня Репортаж Бівак Місце
в конкурсах
7 7 6 6 н/у 6 8

 Ніка

туристсько-краєзнавчий клуб Ніка



Навчально-тренувальні збори
по підготовці команди області до Всеукраїнських змагань

20 червня - 3 липня, табір "Юний турист" с. Количівка Чернігівський район

Представники нашої команди Андрущенко Андрій, Казаннік Олександр, Кривуца Ірина, Шульженко Сергій прийняли участь у навчально-тренувальних зборах, на яких визначався склад команди Чернігівської області на Всеукраїнські змагання.

За наслідками проведених зборів в обласну команду було зараховано двох наших, Андрущенка Андрія і Шульженка Сергія.



Всеукраїнські змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді

10 - 17 липня, с. Осій, Іршавський район, Закарпатська область.

В програму змагань входили: особисто-командна дистанція "Смуга перешкод", командна дистанція "Смуга перешкод" і "Похід-крос". Команда Чернігівської області в загальному заліку посіла 10 місце.

 Ніка

Андрущенко Андрій

 Ніка  Ніка  Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка  Ніка

Шульженко Сергій

 Ніка

 Ніка  Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка

Командна смуга перешкод

 Ніка

 Ніка  Ніка  Ніка  Ніка  Ніка

 Ніка

Перед стартом похід-кросу

 Ніка



Відкрита першість Варвинського району
з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді

14-17 вересня 2002 рік, с. Григорівщина

Особистий
результат
Особисто-командна
смуга перешкод
Командна
смуга перешкод
Спеціальні
завдання
Місце
загальний залік
Андрущенко Андрій 4 ІІ ІІІ І ІІ
Казаннік Олександр 7
Куценко Тетяна ІІІ
Шульженко Сергій ІІІ

Рейка Ігор виступав за команду Озерянської ЗОШ в особистому заліку зайняв 14 місце, команда – 7 місце

Спеціальні завдання В’язання вузлів Встановлення намету Загальний результат
І ІІ І


 НікаIV відкрита першість м. Суми з техніки туризму
"Мемориал памяти ушедших друзей"

11-13 жовтня, м. Суми

 Ніка

Група 1990-1991 року народження - Прима Андрій - І місце

Група 1988-1989 року народження - Казаннік Андрій - І місце, Сіромолот Андрій - 10 місце

Група 1986-1987 року народження - Андрущенко Андрій - І місце, Шульженко Сергій - ІІ місце

Група 1985 року народження і старше - Прима Олег Леонідович - 7 місце

 Ніка



Зліт переможців обласного етапу
Всеукраїнської туримстсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді
"Краса і біль України"

24-26 грудня, м. Чернігів



Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi